Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mtn2-PvP ForumuHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demek size yardımcı olmuyor?

YazarMesaj
sessiz63
Süper Üye
Süper Üye
sessiz63

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/10
Nerden Nerden : http://mtn2-pvp.yetkinforum.com

Demek size yardımcı olmuyor? Empty
MesajKonu: Demek size yardımcı olmuyor?   Demek size yardımcı olmuyor? EmptyCuma Şub. 12, 2010 3:39 pm

Adamın biri bir bankaya girmiş ve bankadaki görevli kadına ".mına kodumun bankanızda boktan bir hesap açtırmak istiyorum" demiş. Kadın bir anda böyle bir laf beklemediği için şaşırmış ve afallamış... - "Afedersiniz anlayamadım, tekrar eder misiniz?" demiş. Bunun üzerine adam ".mına kodumun bankanızda boktan bir hesap açtırmak istiyorum" demiş tekrar, kadın çok bozulmuş ve: - "Aman beyfendi sözlerinize dikkat edin lütfen ve lütfen ne istediğinizi kibarca söyleyin" demiş. Neyse adamda hiçbir değişme yok, aynı lafı tekrar tekrar söylemiş. En sonunda bankodaki kadın dayanamamış ve "ben sizi müdürümün yanına götüreyim, derdinizi ona anlatın" demiş. Müdürün yanına gitmişler adam gene aynı şekilde müdüre isteğini iletmiş. Müdür: - "Beyfendi elemanım son derece haklı, bu şekilde konuşursanız korkarım size yardımcı olamayacağım, lütfen bu şekilde konuşmanızın nedenini anlatır mısınız?" demiş. Bunun üzerine adam "azına sıçtımın sayısal lotosunda en büyük ikramiye bana çıktı ve bunu .mına kodumun bankanızda boktan bir hesap açtırarak değerlendirmek istiyorum" demiş... Bu lafı duyan müdür eliyle bankodaki bayanı işaret ederek: - "VE BU O.OSPU SİZE YARDIMCI OLMUYOR HAA...?"

Demek size yardımcı olmuyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alin sİze kralİyetlİ pvp
» Konu: ALın Size Hamachisiz Spr Pvp.... Daha Ne bekliyorsunuz Hadi Go :))