Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mtn2-PvP ForumuHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ?

YazarMesaj
sessiz63
Süper Üye
Süper Üye
sessiz63

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 99
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/10
Nerden Nerden : http://mtn2-pvp.yetkinforum.com

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? Empty
MesajKonu: Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ?   Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? EmptyCuma Şub. 12, 2010 5:56 pm

Evet Beyler Şimdi Size Pazardan Bedava İtem Almayı Ögreticeğim
İlk Önce Bir Adam Buluyoruz Adamda Mesela +9 Dolunay Onu Satıyorsan Bana Satarmısın Diyorsunuz Oda Satıyorsa Niye Satmasın Tamam Dicektir Kac M Satıyorsun Diye Soruyoruz Mesela 5m Sorun Yok Diyoruzki Pazar Ac Para Hilesi Yapıyorlar Ben Yapam Güvenligin İçin Pazar Aç Dioz Oraya Koy 5m Ye Alıyım Dioz Adam Bi Pazarın Yanına Koyduruoz Ama Kurmucak Daha Pazarı Sonra Su Yandaki Pazara Bak 10m Ye Satıo Dolunayı Dioz Bakıo Oda O Dolunayın 5m Koydugu Dolunay O Arada 0 Yang Oluyor Hadı Kur Pazarı Diyoruz Kuruyor Hemen +9 Dolunayı Alıyoruz 0 Yanga

Yardım Ettisem Ne Mutlu Bana +REPP

Ben Böle +9 Dolunay +9 Kdp +9 Ejder Ve Daha Neler Neler Kekledim

Yapmayanlar Direk Hakaret Etmesin Deneyin Önce %10000 Oluyorrrrrr Denenmiştir

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? 0411162756

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? 0411162756

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? 0411162852

]https://2img.net/r/ihimizer/img24/826/0411162852h.jpg[img]

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ? 0411162858

Tamamen Kendi Yapımdır ALıntı YoqTur.
Adamı qeqLemek İsti0rsanız Mesela Kdp Ne Kadar Diyin 2 M FLn Der Oke Ama Pazar Kurucaksın Kopya İtemLer Oyunda CoqaLdı Diyin Benim DediqLeriMi YaParsan ALırım Dersiniz İlq Önce Pazarı Kursun Sonra Kdpnin Fiyatını KOysun Ardından Başka Bir Pazara Tıklaki İtemin Kopya 0Lup 0Lmadıqı BeLLi 0Lsun Diyin Eğer Pazarı Kurarsa 0 Yangtan Cekersiniz ...

Şok Şok Şok Pazardan 1 Yanga İtem Alma Çikti [RESİMLİ] Herkez İçeri ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 3D Oynama [ İÇERİ PLS ]
» Bayan Savaşçı Zırhları ( Resimli )
» Erkek Savaşçı Zırhları ( Resimli )
» Savaşçı Çift El Silahları ( Resimli )
» Savaşçı Tek El Silahları ( Resimli )