Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
HoşGeLdiniz...! Forumumuza Üye Olarak Konularımızdan Faydalanabilirsiniz...!
Mtn2-PvP Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mtn2-PvP ForumuHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım

YazarMesaj
CastieL
Üye

CastieL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 34
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/10

Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Empty
MesajKonu: Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım   Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 9:32 pm

Öncelikle merhaba arkadaşlar oyunda görüyorumki bazı arkadaşlarımız kutsal hayvan almayı bilemiyorlar bende bu konuyu açmayı düşündüm öncelikle Berneodaki emily gidiyoruz üret seçeğine tıklıyoruz kutsal hayvan için gerekli olan malzemeleri veriyor bizim onları bir şekilde toplamamız gerekiyor
Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Screenshot2009122422572
Şimdi hangi eşyanın nerede çıkacağini anlatıcağim öncelikle madene gidiyoruz ve kazıyoruz tabi çelik birden biri çıkmıyor onu üreteceğiniz bunun için demir cevheri ve güçlendirilmiş ajanı lazım dikkat ederseniz demir cevheri kırmızı güçlendirilmiş ajanda mavi renkte peki bunları nasıl üreteceğiz ilk resimdeki sımpson gidiyoruz ve üret seçeneğine tıklıyoruz eğer elimizde yeterince varsa 22 adet çelik toplanıyor yoksa tekrar çıkartıyorsunuz
Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Screenshot2009122422583
Çeliğide hallentik sıra şimdi deride bu sabır isteyen ve meşakatli bir iştir öncelikle deriler genellikle timsahlardan çıkıyor(bazen domuzlardan)Size tavsiyem bataklığa gidin çıkana kadar timsah kesin ben öle yapmıştım yada satın alabilirsiniz ama ucuz olduğunu sanmayın Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Tongue
Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Screenshot2009122423001
Ve son malzememize geldik kor kristali bunu size satın alın derdim ama daha kolay bir yolu var berneodaki ellen gidiyorsunuz satın al kısmına tıklayın Kor konsantrasyon kabı alın ve kasın 2 kor puanı 1 kor kristali demek unutmayın
Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Screenshot2009122423021
Evet tüm malzemelerimiz hazıe artık emily gidip hepsini birleştir deyip gıcır gıcırBinek Alımı Ayrıntılı Anlatım Biggrinbir yaratığa sahip olabilirsiniz yararım dokunduysa ne mutlu banaBinek Alımı Ayrıntılı Anlatım WackoBinek Alımı Ayrıntılı Anlatım Wink

Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım Screenshot2009122423023

Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binek Alımı Ayrıntılı Anlatım
» WadeMt2 Gm Alımı Var 120 Level Silahlar Vs. Gir İçeri